Obawiasz się, że sprzedaż działki może trwać latami? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc

Posiadanie gruntów inwestycyjnych dla jednych wydaje się błogosławieństwem a dla innych przekleństwem. Dlaczego? Sprzedaż działki budowlanej momentami jest nie lada wyzwaniem. Szczególnie jeżeli ziemia, którą dzierżawi właściciel, znajduje się daleko od jego miejsca zamieszkania, poza miastem lub na pierwszy rzut oka nie wygląda tak atrakcyjnie, jakby tego oczekiwał kupujący. Oznacza to częste podróżowanie, negocjowanie i czasochłonne szukanie kupca. Jako firma, która specjalizuje się w obrocie gruntami, dokładnie wiemy, jaki potencjał może mieć Twoja działka i ile możesz na niej zarobić. Jesteśmy zainteresowani zakupem działki i otwarci na grunty o różnej wielkości, kształcie i rodzaju powierzchni.

Dlaczego jest to idealny czas dla działek na sprzedaż?

Lepiej trafić nie mogłeś! Na przestrzeni lat ceny działek i gruntów diametralnie wzrosły. Ziemia jest ceniona jak nigdy dotąd. Jest to wszakże idealny moment, aby grunty, które posiadasz przeistoczyć w zysk. Nawet jeżeli wydaje Ci się, że miejsce, w którym znajduje się Twoja działka, jest nieatrakcyjne i nie otrzymasz za nią odpowiedniej ilości pieniędzy, to możesz być w dużym błędzie. Pokażemy Ci, że możesz zyskać na transakcji sporą ilość gotówki i pozbyć się nieruchomości, która jest dla Ciebie problemem. Zajmujemy się zarówno zakupem działek rolnych, inwestycyjnych, jak i budowlanych. Zbadamy rodzaj gruntów, aby zapewnić Ci jak najlepszą wycenę. Dotrzemy również do wszelkich informacji dotyczących stanu prawnego. Zakup działki z zadłużeniami nie jest zatem dla nas problemem.

Dlaczego warto nam zaufać i zdecydować się na sprzedaż działki?

Grunty to nasza specjalność. Działamy na terenie całego Pomorza, a wszelkie procedury związane ze sprzedażą ziemi są dla nas chlebem powszednim. Nie straszne są nam wizyty u prawnika i kochamy wyzwania. Lubimy się chwalic naszymi sukcesami na  Facebooku. Naszą misją jest przede wszystkim pomoc i ściągnięcie z Ciebie ciężaru związanego ze sprzedażą gruntu. W porównaniu do innych agencji nie jest to kategoria, która jest dodatkiem, a dziedzina, w której się specjalizujemy. W wyniku tego dokładnie wiemy, z czym związana jest sprzedaż działki. Potrafimy eliminować zagrożenia z tym związane.

Dowiedz się, co możemy Ci zaoferować. Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić zakup działki przez nasze biuro nieruchomości.
Strona główna 5 Polecane 5 Sprzedaż działki to dla Ciebie czarna magia? Pomorskie Grunty kupią Twoją działkę!